bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Волочиськ - сайт міста :: Звіти

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Головна Контакти Оголошення Робота і навчання Форум
 
Знайомство з містом
Офіційна інформація
Економіка міста
Гуманітарна сфера
Сервіс та відпочинок
 
Погода у місті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

Сайт створено Інститутом трансформації суспільства в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні

 
Звіти
 
25.05.2008
24 травня у районному будинку культури «Гармонія» пройшов щорічний звіт Волочиського міського голови Г. Чорної. О 10 годині найбільший актовий зал району заповнили жителі міста, представники трудових колективів, організацій та установ, підприємці, що здійснюють у райцентрі свою діяльність, депутати міської ради.

На фото: під час проведення звіту Волочиського міського голови Г. Чорної

Розпочинаючи свій звіт Г.Чорна, зазначила, що за минулий рік було зроблено чимало, принаймні, все можливе, виходячи з об’єктивних обставин, законодавчо обумовлених можливостей та економічної ситуації.

Все це тісно переплітається і з тезами її передвиборчої програми. Так, якщо слідувати цим пунктам, то у місті розпочато і триває будівництво багатоповерхових будинків по вулицях Короленка, Лисенка, Незалежності. У них всіх, форма власності - комерційна. За цей час, створено два об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, і слід зазначити, у міській раді тривають консультації по створенню нових. З метою сприяння розвитку підприємництва, середнього і малого бізнесу відведено 58 земельних ділянок, затверджено 79 матеріалів із землевідведення, 22 об’єкти підприємницької діяльності введено в експлуатацію. Також тривають напрацювання з метою впорядкування та нормального функціонування міського штучного озера та створення довкола нього зони відпочинку. Впорядковується нині діюче кладовище, там планується, продовження дороги з твердим покриттям, на баланс міста взято і кладовище у Волочиську-1.

Для нормальної роботи міського ринку, у мікрорайоні Поділля, відведено земельну ділянку та проведено там роботи з благоустрою.

Поряд з цими важливими проблемами, було вирішено й ряд інших. Прийнято й зареєстровано в районному управлінні юстиції Статут територіальної громади, рішенням сесії міської ради затверджено і символіку міста. Також за цей проміжок часу створено муніципальний оркестр, зареєстрована і виходить міська газета «Волочиський вісник», затверджено грошову оцінку земель Волочиська. На підставі Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» депутатським корпусом прийнято Положення: «Про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерної та соціальної інфраструктури м. Волочиська», «Про порядок розгляду питань, пов’язаних із самочинним будівництвом», «Про порядок набуття на конкурентних засадах права на оренду земельних ділянок у м. Волочиську», «Положення про цільовий фонд Волочиської міської ради з соціально-економічного та культурного розвитку міста». На черговій сесії міської ради буде розглянуто й «Положення про порядок надання земельних ділянок жителям міста для будівництва індивідуального житла».

Безперечно, що основою всіх позитивних перетворень в місті є їх фінансова складова. Так, за минулий рік до міського бюджету надійшло 7 551 358 гривень. З них, доходи загального фонду склали 5 652 533 грн., спеціального фонду 1 898 825 грн. Серед основних джерел надходжень до загального фонду є податки з доходів громадян (2 844 915 грн.), єдиний податок (870 612 грн.), платa за землю (614 073 грн.), місцеві податки і збори (419 136 грн.), плата за придбання торгового патенту (378 397 грн.) та інші. План виконання дохідної частини загального фонду перевиконано на 346 211 грн.,що становить 106,5% до запланованого. Серед джерел доходів спеціального фонду міського бюджету-субвенції із спеціального держфонду місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження, реконструкції теплових мереж, котелень (750 465 грн.), податок з власників транспортних засобів (366 573 грн.), продаж земель несільськогосподарського призначення та майна комунальної форми власності (383 500 грн.) та інші. Дохідна частина спеціального фонду міського бюджету перевиконана на 372 260 грн., що складає 124% до річного плану.

Видаткова частина міського бюджету за 2007 рік склала 6 426 039 грн. з них по загальному фонду міського бюджету 4 605 470 грн., і по спеціальному фонду міського бюджету 1 820 569 грн.
За рахунок міського бюджету утримуються органи місцевого самоуправління, три дитячі дошкільні заклади «Зірочка», «Сонечко» і «Ромашка». На сьогодні у них утримується 610 дітей, з яких 38-звільнено від батьківської плати. Також за рахунок міського бюджету утримуються дитячий будинок творчості, клуб та бібліотека у Волочиську-1.

Загальна ж кількість міських бюджетників -181 працівник.
З міського бюджету проводиться фінансування спортивних заходів (спортивні школи, футбольні команди), культурно-освітні заходи (відзначення у місті державних свят), утримання муніципального оркестру та на інші цілі.

Значна частина коштів (964 114 грн.) надається на благоустрій міста. Це і придбання матеріалів, оплата транспортних послуг, поточні ремонти в місті, придбання нового сміттєвоза для Волочиського ККП, оплата комунальних послуг і нічного освітлення, придбання паливно-мастильних матеріалів, заробітна плата та інші.

Значні кошти надано й на капітальний ремонт житлового фонду (ЖЕК) й реконструкцію теплових мереж («Тепловик»). До районного бюджету передано 714 402 гривні. Із видаткової частини спеціального фонду міського бюджету було профінансовано дошкільні навчальні заклади (123 673 грн.), будівництво й реконструкцію вулиць місцевого значення (366 423 грн.), капітальний ремонт вулиць (349 003 грн.), та інші питання життєдіяльності міста.

На сьогодні Волочиська міська рада управляє майном, що належить територіальній громаді міста. Найбільшими об’єктами комунальної власності є ВКМП «Тепловик», ВКВКП «Джерело», Волочиська ЖЕК, Волочиський ККП та готель «Дружба».

Міський голова Г.Чорна проаналізувала стан фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, вказала на існуючі недоліки, та шляхи їх усунення. Також було проаналізовано діяльність КП «Волочиський ринок», виконання програм ремонту доріг, вуличного освітлення та фінансової підтримки ліфтового господарства міста.

Як зазначила Г.Чорна, у місті давно існує й проблема зон підтоплення. Проте, тільки цього року вдалося дійти згоди з проектною організацією щодо проектно-кошторисної документації на вирішення цього питання. Немаловажна роль у цьому відводиться й громаді міста.

Вже у цьому, 2008 році заплановано й проводяться роботи з підготовки й розробки генерального плану забудови міста.

Для виконання цієї мети буде зроблено аерофотозйомку території міста з метою встановлення його меж та складання генплану.

Окремим питанням, що хвилює міську громаду, були й тарифи на послуги, що надаються жителям комунальними підприємствами. Одразу ж, за допомогою сучасних мультимедійних засобів, керівники міських комунальних підприємств ознайомили присутніх в залі із структурою тарифів, їx складовими, собівартістю послуг та значним ростом витрат комунальників у зв’язку із подорожчанням енергоносіїв та витратних матеріалів.

Як зазначила міський голова Г. Чорна, чимало проблем та питань можна успішно вирішувати і силами самих жителів міста. Для цього потрібно об’єднуватись і створювати вуличні комітети та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків. Адже тоді вся ініціатива, виконання поставлених для себе завдань, та акумульовані для цього кошти будуть використовуватись на потреби людей, чітко за призначенням.

Також, під час проведення щорічного звіту, міський голова Г. Чорна відповіла на численні запитання присутніх, а проблеми які потребують додаткового вивчення i опрацювання, взято на контроль.
 
 
 
Фотогалерея
 
Міська громада
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan